Direct naar de inhoud van deze pagina

Over Amstelveenvoorelkaar

Amstelveenvoorelkaar is een initiatief van diverse organisaties in Welzijn en Zorg in Amstelveen. Amstelveenvoorelkaar wordt in opdracht van de gemeente Amstelveen uitgevoerd door de Vrijwilligerscentrale Amstelland.

HET TEAM VAN AMSTELVEENVOORELKAAR

vwc-7221_01
Frans Huissen
Directeur Vrijwilligerscentrale Amstelland
fhuissen@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7204_01
Renate Joon
Vrijwilligerscoördinator Amstelveenvoorelkaar & Aalsmeervoorelkaar - Officemanager
rjoon@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7177_01
Inge Veraar
Vrijwilligerscoördinator Amstelveenvoorelkaar
iveraar@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7185_01
Harmke Visser
Coördinator Publiekszaken
hvisser@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7168_01
Margo Rijerkerk
Projectleider Amstelveenvoorelkaar & Aalsmeervoorelkaar
mrijerkerk@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl

vwc-7139_01
Floor van der Heijden
Communicatie & Maatschappelijk Stage
fheijden@vrijwilligerscentrale-amstelland.nl